- Košice
- ODTAHOVÁ SLUŽBA NON STOP PETER FILIP
Mapa
Recenzie
No lepšie by bolo PAT a MAT odtahovka, to čo predvadzaju pri nehodach je viac ako smutné ... A motoristi pozor !!! Nemajú zmluvu so žiadnou poisťovňou
Sú to podvodíci a zlodeji.Pri odťahovaní
mi zničili auto a za odťiahnutie
15km.pýtali 600?.
Políciu na nich!!!